Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Sarbatoarea preferata si de ce
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 11:46 pm Scris de SaraNeko

» Rate The Avatar And The Singurate Above You XD
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 11:38 pm Scris de SaraNeko

» Poze cu noi!
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 11:34 pm Scris de SaraNeko

» Gallery Fake ギャラリーフェイク
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 11:21 pm Scris de SaraNeko

» Pareri despre Hell Girl
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 11:14 pm Scris de SaraNeko

» Romeo X Juliet
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 11:05 pm Scris de SaraNeko

» Cine i in imagine?
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 10:53 pm Scris de SaraNeko

» Bleach
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 10:48 pm Scris de SaraNeko

» Manga preferata
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 10:18 pm Scris de SaraNeko

» Cum credeti ca se va termina Naruto Shippuuden?
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 9:49 pm Scris de SaraNeko

» Recomandari Manga
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/6/2011, 9:41 pm Scris de SaraNeko

» Bancuri si poante
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime126/5/2010, 8:18 pm Scris de not_here

» Joc online din care se scot bani
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/5/2010, 5:46 pm Scris de costica19

» Strategie online pe tema razboiului din Golf
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime18/5/2010, 5:45 pm Scris de costica19

» Rai sau Iad : Tu unde ma duci ?
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime118/3/2010, 12:29 am Scris de not_here

» Jack piratul cel teribil!
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime131/1/2010, 11:44 pm Scris de :x Buffulikaa :x

» Hello...?
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime11/1/2010, 8:39 pm Scris de Lady Dora's sis (Iryana)

» Reguli Inscriere
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime117/12/2009, 2:35 am Scris de Michiyo

» Arunca Zarurile
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime14/12/2009, 2:36 am Scris de Saiyuki

» Puya-Change
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Icon_minitime122/11/2009, 8:32 pm Scris de Michiyo

Conectare

Mi-am uitat parola



Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Chichi-Mania!! pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa pe site-ul dvs. de bookmarking social

Cuvinte-cheie

Galerie


Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Traducere Google in engleza si alte limbi

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

+7
Michiyo
Nyzu
WickedD*
Lord Ramnek
Lady Dora Jackson
Lady Dora's sis (Iryana)
Conan
11 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Conan

Conan
Moderator
Moderator

Well sa va explic cum se joaca in caz ca nu stiti desi problabil unii siti jocu sau cum se joaca Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 136341
deci cum si zice titlul spuneti ce at-i face daca de exemplu x se trezeste langa y si zice ce ar face sper ca a-ti inteles ^^" :scratch:

http://fun-in-the-city.forumgratuit.ro/forum.htm

Lady Dora's sis (Iryana)

Lady Dora's sis (Iryana)
Moderator
Moderator

jokul meu favorit :P
on: pentru inceput te puppacesc un pik :lol!:

Conan

Conan
Moderator
Moderator

Well daca m-as trezii langa tn ili m-as intreba ce cauti in patu meu dar dupa ce bineinteles te trezesc daca nu te trezesti la o strigare iti dau cu perna peste fat(z)a Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 279902 apoi am lua micu dejun probabil da sa nu aruncam bucataria in aer Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 406588 si am face cunostinta mai bine XD :D

http://fun-in-the-city.forumgratuit.ro/forum.htm

Lady Dora's sis (Iryana)

Lady Dora's sis (Iryana)
Moderator
Moderator

LOL Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 83336 vin o incoace sa te smotocesc.... Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 603300
on: vreau bataie cu pernele :-P:

Conan

Conan
Moderator
Moderator

Daca vrei bataie cu pernele intai mancam ne odihnim si apoi ne batem ca pe stomacu gol si apoi plin si agitatie rezulta la vomitare X_X si totusi ma tot intreb cum ai ajuns la mine in pat :-? :affraid:

http://fun-in-the-city.forumgratuit.ro/forum.htm

Lady Dora's sis (Iryana)

Lady Dora's sis (Iryana)
Moderator
Moderator

nuj .. poate printr o intamplare :twisted:
on: de acord, poate si un pik de frisca Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 813797

Conan

Conan
Moderator
Moderator

Ce are legatura firsca cu bataia :-s aia iti da greata deci nu fara bataie cu fris(h)ca [-( mai bine stam linistite si sa ne gandim cum ai ajuns tu la mn in pat 😕 Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 371384

http://fun-in-the-city.forumgratuit.ro/forum.htm

Lady Dora's sis (Iryana)

Lady Dora's sis (Iryana)
Moderator
Moderator

nu i problema , luam si boy Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 279902 ... poate vro petrecere in pijamale, dar tot insist cu frisca Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 136341
nuj dar e bine....

Conan

Conan
Moderator
Moderator

Un boy zici :-?( oh god era sa zic bou :lol!: :lol:)da pe care 😕 ca sunt asa de multi Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 211965

http://fun-in-the-city.forumgratuit.ro/forum.htm

Lady Dora's sis (Iryana)

Lady Dora's sis (Iryana)
Moderator
Moderator

ce preferinte ai????
dar sa fie distractie k altfel ma supy Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 136341

Conan

Conan
Moderator
Moderator

Pai pe astia pe care ii stim :> si sa facem nebunii ?:-" :affraid: Ha ha ha ha

http://fun-in-the-city.forumgratuit.ro/forum.htm

Lady Dora's sis (Iryana)

Lady Dora's sis (Iryana)
Moderator
Moderator

interzis minorilor Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 136341
on: ma furat mos ene ... nu te vad :cyclops: Ha ha ha ha , ma trezesti la un party plizzz

Conan

Conan
Moderator
Moderator

Pai acum e tarziu si copchii fac nani :sleep: si da cu ce muzica preferi ca sa te trezeasca ?XD :03:

http://fun-in-the-city.forumgratuit.ro/forum.htm

Lady Dora's sis (Iryana)

Lady Dora's sis (Iryana)
Moderator
Moderator

rock
on: desigur , dar sa nu lipseasca tot grupul :twisted:

Conan

Conan
Moderator
Moderator

Pai care e tot grupul si nu mai pune cu on si off =))) e aiurea si ce trupe de rockk vrei ? Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 83336 Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 66352

http://fun-in-the-city.forumgratuit.ro/forum.htm

Lady Dora Jackson

Lady Dora Jackson
Junior
Junior

Ce ziceti de mers la un concert rock dupa ce ne trezim cu totii in pat?
Eu in mijloc,voi pe langa si dimineatza cand ma trezesc va dau jos pe amandoua Ha ha ha ha
A si nu uitati sa-mi pregatiti micul dejun. Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 603300

Lady Dora's sis (Iryana)

Lady Dora's sis (Iryana)
Moderator
Moderator

penala faza ... Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 136341
ti l fac cu placere, dar vreau un masaj Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? 173120

Lady Dora Jackson

Lady Dora Jackson
Junior
Junior

Stii de ce o iubesc pe sormea?
Ca e mai mare ca fratimiu :D
Si ca imi face micul dejun.Happy.

Lord Ramnek

Lord Ramnek
Membru
Membru

Lady Dora :
Hopa ia uite cine este la mine in pat.(primul lucru pe care l-as zice asta ar fi)Apoi ma dau jos din pat si o las pe fata sa doarma ca a fost foarte obosita.De unde mi-am dat seama? Poi daca a incurcat casa mea cu ai ei....
Acuma pe bune daca as vedea o fata frumoasa ca si ea la mine in pat cred ca m-as intreba daca visez sau am ajuns in rai ...
Dupa ce se trezeste o invit la micul-dejun,iar apoi cred ca te-as intreba cum de ai ajuns la mine-n pat.

WickedD*

WickedD*
Graphic Designer
Graphic Designer

.... Lord daca esti baiat...e rau Funnyy) krek mas da jos cu viteza luminii apoi as continua cu :

"What the hell was in you`r mind????" Funnyy)

Nyzu

Nyzu
Graphic Designer
Graphic Designer

Daca m`as trezi langa tine...poi cred ca primul lucru pe care l`as face e sa te las sa dormi, timp in care iti voi face micul dejun. ATENTIE!!! Tu speli vasele!!!

Lady Dora Jackson

Lady Dora Jackson
Junior
Junior

:=)): my god...Wicked ce cauti ianintea mea..???era randul meu >_> firar.
ASa deci..sory NYzu Funnyy:

Nyzu dak m-as trezi langa tine te-as lua in brate,si am povesti de baieti,apoi am fac GFx,apoi papam pizza,apoi mai vedem :>:D<: :>:D<:

Michiyo

Michiyo
Adminstrator
Adminstrator

Daca m-as trezii langa daniela prima oara as tipa si m-as bucura dar incet sa nu o trezesc. Apoi pregatesc o petrecere surpriza pe cand se trezeste si mancam si povestim si poate m-ar ajuta cu niste GFX-uri. I-as arata pisicile mele ca oricum ar vrea una, si Sugus poate ii gravida O-O. Apoi am face..multe :D:

http://anime-world.forumhit.ro

Nyzu

Nyzu
Graphic Designer
Graphic Designer

Daca m`as trezi langa tne,te`as lasa sa dormi, in timp ce eu l`as chema pe your`lord sa iti faca o surpriza, dupa care comandam pizza, il chem si eu pe iubi, luam micul dejun, apoi iesim in oras si seara vizionam un film...alege tu de care

edit for michio:
Daca m`as trezi langa tne...teas lasa sa dormi, apoi am vorbi despre una...despre alta...ne`am cunoaste, ne`am imprieteni...apoi o chemam pe Dora...pe Conan...etc etc si am face o petrecere in pijamale

Michiyo

Michiyo
Adminstrator
Adminstrator

Acum m-am incurcat eu -___-''
Facem petrecere in pijamal! Ce ziceti? Si aducem si niste baieti
:hihi:

http://anime-world.forumhit.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum