Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Sarbatoarea preferata si de ce
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 11:46 pm Scris de SaraNeko

» Rate The Avatar And The Singurate Above You XD
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 11:38 pm Scris de SaraNeko

» Poze cu noi!
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 11:34 pm Scris de SaraNeko

» Gallery Fake ギャラリーフェイク
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 11:21 pm Scris de SaraNeko

» Pareri despre Hell Girl
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 11:14 pm Scris de SaraNeko

» Romeo X Juliet
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 11:05 pm Scris de SaraNeko

» Cine i in imagine?
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 10:53 pm Scris de SaraNeko

» Bleach
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 10:48 pm Scris de SaraNeko

» Manga preferata
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 10:18 pm Scris de SaraNeko

» Cum credeti ca se va termina Naruto Shippuuden?
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 9:49 pm Scris de SaraNeko

» Recomandari Manga
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/6/2011, 9:41 pm Scris de SaraNeko

» Bancuri si poante
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime126/5/2010, 8:18 pm Scris de not_here

» Joc online din care se scot bani
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/5/2010, 5:46 pm Scris de costica19

» Strategie online pe tema razboiului din Golf
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime18/5/2010, 5:45 pm Scris de costica19

» Rai sau Iad : Tu unde ma duci ?
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime118/3/2010, 12:29 am Scris de not_here

» Jack piratul cel teribil!
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime131/1/2010, 11:44 pm Scris de :x Buffulikaa :x

» Hello...?
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime11/1/2010, 8:39 pm Scris de Lady Dora's sis (Iryana)

» Reguli Inscriere
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime117/12/2009, 2:35 am Scris de Michiyo

» Arunca Zarurile
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime14/12/2009, 2:36 am Scris de Saiyuki

» Puya-Change
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime122/11/2009, 8:32 pm Scris de Michiyo

Conectare

Mi-am uitat parola



Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Chichi-Mania!! pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa pe site-ul dvs. de bookmarking social

Cuvinte-cheie

Galerie


Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Traducere Google in engleza si alte limbi

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Lady Dora Jackson

Lady Dora Jackson
Junior
Junior

Iata ce mi-a iesit mie:

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Sensai

Se pare ca tipul perfect pentru tine este Kakashi. Iti place sa te vezi cu el, si sa vorbiti, pentru ca pare un barbat dragut.
V\\'ati sarutat prima oara la el acasa, cand ati baut cafeaua. Erai foarte curioasa sa vezi ce se afla sub masca sa . Si\\'a dat\\'o jos. Ai descoperit un chip minunat. In urmatoarea clipa, buzele voastre erau unite." Al tau care este? Click aici si afla!


Kakashii :X: :>:D<:

Michiyo

Michiyo
Adminstrator
Adminstrator

u care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Sensai

Se pare ca tipul perfect pentru tine este Kakashi. Iti place sa te vezi cu el, si sa vorbiti, pentru ca pare un barbat dragut.
V\\'ati sarutat prima oara la el acasa, cand ati baut cafeaua. Erai foarte curioasa sa vezi ce se afla sub masca sa . Si\\'a dat\\'o jos. Ai descoperit un chip minunat. In urmatoarea clipa, buzele voastre erau unite." Al tau care este? Click aici si afla!

Mi-a iesit exact la fel O-O

http://anime-world.forumhit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum